السلام علیک یا ابا عبداله الحسین(ع)

سلام بر سالار شهیدان و سلام بر یاران وفادارش سلام بر اسوه ایثار و فداکاری عباس علمدار و سلام بر اسوه صبر و پیام آور قیام کربلا زینب (س) و همه عاشوراییان از نینوا تا حال امید است که تمامی اعمال ما مورد رضای حضرت حق قرار گرفته و در روز قیامت شرمنده خدا و رسول مکرمش نباشیم.

امید داشتم که امسال در ایام محرم در روستا حضور داشته و نظاره گر شور حسینی و سوگواری مردم و اهالی روستا و روستاهای مجاور باشم و سخنان خود را مستند به این اعمال نمایم .

ولی مشیت الهی طور دیگری رقم خورد و متاسفانه نزدیک به چهار هفته است که با سکته مغزی پدرم حال و روز خوشی ندارم و با وخامت حال ایشان در شب تاسوعای حسینی مجددا در بیمارستان دادگستری تهران و در بخش ICU بستری شده اند . از همه عزیزان و به خصوص همشهریان عزیز خواهش می کنم در مجالس عزای حسینی برای سلامتی پدرم دعا فرمایند .

خداوند انشاءالله همه بیماران را شفا عنایت فرماید . که همه هست و نیست ما در دست اوست و هر آنچه خدا بخواهد همان می شود.

به قول پدرم که همیشه می گوید :

نداند به جز ذات پروردگار       که فردا چه بازی کند روزگار

خدا نگهدار

/ 2 نظر / 50 بازدید
پری سا

سلام دوست عزیز بدین وسیله از شما دعوت می گردد در از کارگروه تجارت الکترونیک بازدید ، و در صورت تمایل در این کارگروه مشارکت نموده که موجب فراگیری روشهای تجارت الکترونیک و کسب درآمد مالی نیز خواهد شد با تشکر http://30you.ir/forum/thread/192/cyberwork/

رحیمی

با سلام انشاا.. خداوند شفای عاجل عنایت فرمایند